Szkolny konkurs historyczny…

Kochani!

Miło nam donieść, iż rozstrzygnięto szkolny konkurs historyczny Zakładka do książki z motywem patriotycznym. Celem konkursu było promowanie wśród dzieci idei patriotyzmu, kształtowania poczucia świadomości narodowej i szacunku wobec własnego państwa. Dziękujemy wszystkim za udział i twórcze projekty. Mamy nadzieję, że zaprojektowane zakładki, znajdą się w niejednej książce i będą Wam towarzyszyć w odkrywaniu świata. Z ubolewaniem dodamy, że nie wszyscy dokładnie przeczytali warunki konkursu. Proszę również zapamiętać- jeśli flaga ma być w pionie, to barwa biała powinna być po lewej stronie dla patrzącego. Jury przyznało następujące miejsca:

 

I miejsce: Maciej Trawiński, kl IVa

                     Mikołaj Trawiński, kl. IVa

                    Hanna Ignaczak, kl.Vf

                   Ewa Wójtowicz, kl VIf

                   Hubert Godlewski, kl. VIe

II miejsce: Michalina Wesołowska, kl.Vc

                      Oliwia Bauć, kl. VIc 

III miejsce: Katarzyna Polak, kl. Vd

                       Wiktoria Jaśkowiec, kl.Vf

 

wyróżnienie: Julia Stolarek, kl. Vf

 

    Gratulujemy!