Wyniki konkursu „Matematyka na wyciągnięcie ręki”

Nauczyciele matematyki zorganizowali dla uczniów klas 5 konkurs plastyczny „Matematyka na wyciągnięcie ręki”. W ramach konkursu chętni uczniowie przygotowali plakat promujący matematykę, którą możemy spotkać w życiu codziennym. Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za nadesłane prace. Natomiast, plakaty, które urzekły jury, wyróżniały się oryginalnością i pomysłowością zostały nagrodzone następującymi miejscami:
I miejsce – Michał Sowiński 5H, Estera Frątczak 5D, Kasia Skrzyniarz 5B, Nela Kopeć 5G, Szymon Rybarczyk 5G, Julia Kopacka 5F
II miejsce – Maksymilian Kozak 5E, Hanna Ignaczak 5F, Aleksandra Straszewska 5D
III miejsce – Paweł Skupiński 5G, Arek Jędrzejczak 5A, Kacer Kaliciak 5E, Karolina Wołtosz 5F
Wyróżnienie – Kinga Szulc 5G, Mikołaj Wołoszczuk 5G, Wojtek Sabat 5F, Zuzia Koselarz 5F, Michał Karamucki 5C, Viktoria Jaśkowiec 5F, Bartek Grobelski 5H, Kacper Cieślak 5A.

Gratulujemy!

Zdjęcia prac uczniów znajdują się w GALERII