Niepodległościowa akcja…

Kochani!

Dziękuję Wam bardzo za udział w niepodległościowej akcji pod hasłem „Współczesny patriotyzm widziany moimi oczami”. Celem akcji było upamiętnienie tegoż, jak ważnego dla nas wszystkich Polaków święta, widzianego oczami młodego człowieka. Wykazaliście się ogromnym zaangażowaniem – w zaśpiewanej piosence wybrzmiewają słowa …Co to jest niepodległość teraz wiem już na pewno. Każde dziecko dziś woła to polski dom, polska szkoła… . Te słowa odzwierciedlają każdego z Was, a dowodem są owe zdjęcia. Całość uzupełnia zagrany na trąbce utwór Legiony to żołnierska nuta… Podziękowania kieruję także w stronę rodziców za włączenie się do akcji i pomoc dzieciom. Po wysłuchaniu nagrań i obejrzeniu fotoreportażu, jestem przekonana, że był to wyjątkowy dzień. Jestem z Was dumna!