“Piknik Sportowy”

Nic nie jednoczy bardziej niż duch rywalizacji i sportowych przeżyć. Konkursy sportowo-rekreacyjne, drużynowe gry zespołowe to atrakcje, które odbyły się w naszej szkole w dniu 22.06.2022 r. w ramach “Pikniku Sportowego”. Taka forma aktywności propaguje prozdrowotne postawy oraz pozwala aktywnie, a przede wszystkim wspólnie spędzić czas.
W tym roku w pikniku brały udział klasy I-VIII i można śmiało powiedzieć, że był to dobry pomysł. Uczniowie integrowali się ze sobą tworząc zespoły mieszane. Starsi pomagali młodszym, zachęcając do nowych aktywności sportowych. Młodsze klasy chętnie brały udział w konkurencjach indywidualnych.
Na imprezie nie zabrakło również atrybutu piknikowego, jakim jest kocyk . Dzieci przygotowały się przynosząc koce, przekąski, napoje, a także różne gry.
Dziękujemy za wspólną zabawę i do zobaczenia na kolejnych imprezach sportowych.
Na fotorelacje zapraszamy do GALERII