Zakończenie roku szkolnego pożegnalnym apelem klas ósmych

W piątek 24.06.2022r. uroczyście zakończyliśmy rok szkolny pożegnalnym apelem klas ósmych. Hasłem przewodnim apelu był cytat Marka Grechuty “(…) ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy. Ważnych jest kilka tych chwil, tych na które czekamy”. Nasz poczet sztandarowy w składzie: Julia Kusa, Maja Markowska oraz Jan Panenka z klasy 8b przekazali sztandar uczniom: Kasi Polak, Zosi Bandurze oraz Kacprowi Kaliciak z klasy 7d.
Po występie artystycznym przygotowanym przez uczniów naszej szkoły nastąpiło uroczyste wręczenie dyplomów wzorowych uczniów oraz dyplomów dla prymusów klas. Dodatkową nagrodą dla prymusów były vouchery do empiku. Zostały również wręczone medale: złoty, srebrny i brązowy dla uczniów, którzy w klasach 4-8 osiągnęli średnią 5,0 lub wyżej i zachowanie wzorowe oraz medale dla uczniów w kategorii “Naj…” z poszczególnych przedmiotów.
Absolwenci naszej siódemki na pamiątkę wręczyli Panu Dyrektorowi drzewko miłokrzew, które wspólnie z przedstawicielami klas posadziliśmy przed budynkiem szkoły.