„Najpiękniejsza Kartka Świąteczna z Życzeniami”

Historia wysyłania kartek świątecznych sięga aż do czasów dalekiego Egiptu, gdzie ludzie pisali życzenia świąteczne na papirusie, zaś w Europie manufaktura kartki bożonarodzeniowej rozpoczęła się w XV wieku. Z czasem wysyłanie kartek z życzeniami stało się tradycją i cieszy się ogromną popularnością do dziś – tą tradycyjną papierową i tą, jak częściej stosowaną w formie elektronicznej. W związku z tym zaprosiłyśmy Was do udziału w szkolnym konkursie informatyczno-polonistycznym pod hasłem „Najpiękniejsza Kartka Świąteczna z Życzeniami”. Nadesłano 51 prac, komisja będzie miała nie lada problem z wyborem najciekawszych projektów, które są bardzo kreatywne i oryginalne. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się po feriach zimowych, a teraz zapraszamy do obejrzenia losowo wybranych kartek świątecznych.