Konkurs plastyczny „MÓJ PRZYJACIEL MIŚ”-rozstrzygnięty

W tym roku z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia obchodzonego na całym świecie 25 listopada w naszej świetlicy odbył się po raz kolejny konkurs plastyczny pt. „Mój przyjaciel  Miś”. Celem konkursu było zainteresowanie dzieci literaturą o misiach oraz rozwijanie wyobraźni twórczej i zdolności plastycznych. Zadaniem uczestników konkursu było wykonanie pracy plastycznej przedstawiającej postać ulubionego misia. Konkurs cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Uczestnicy wykorzystali różne techniki plastyczne: rysunek, wyklejanka i wydzieranka, z których powstały przepiękne prace.  Komisja Konkursowa miała niełatwe zadanie. Ostatecznie, po długich dyskusjach i naradach przyznała następujące miejsca:

I MIEJCE:

• Pola Kaczerska kl. 1a
  • Gabriela Kaliciak kl. 1a
  • Julia Nowak kl. 2c
  • Laura Ilmak kl. 1b
  • Marcel Tylka kl. 2c
  • Dzuira Nikola kl. 2b

II MIEJSCE:

• Zofia Mazurkiewicz kl. 1a
  • Maria Nieszporek kl. 1a
  • Gabriela Krajewska kl. 2a
  • Hanna Straszewska kl. 3a
  • Zuzanna Straszewska kl. 3a
  • Oliwia Łozińska kl. 4c
  • Łącz Laura kl. 5a
  • Iga Pruska kl. 5b

III MIEJSCE:

• Kacper Wicher kl. 1a
  • Jakub Kwiatkowski kl. 2b

Wszystkie dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy i drobny upominek. Gratulujemy!!!

GALERIA PRAC