Gala Wzorowych klas 4 i 5

Gala Wzorowych klas 4 i 5

17 czerwca 2019 r. spotkaliśmy się na Gali Wzorowych.

88 wyróżniających się uczniów klas czwartych i piątych, którzy osiągnęli średnią z przedmiotów równą/powyżej  4,75 oraz wzorowe lub bardzo dobre zachowanie otrzymało  Dyplom Wzorowego Ucznia a ich rodzice List gratulacyjny.

Przedstawiamy naszych Wzorowych:

l.p. klasa

imię i nazwisko

1 4a Hubert Glądała
2 4a Justyna Bajon
3 4a Piotr Leszczyński
1 4b Julia Marek
2 4b Katarzyna Skrzyniarz
3 4b Marta Hajek
4 4b Oliwia Dobrychłop
5 4b Wiktoria Teodoru
6 4b Zofia Becla
7 4b Zuzanna Hałaś
11 4c Agnieszka Kowalska
12 4c Gracjan Jankowski
13 4c Lena Gettner
14 4c Maciej Stanaszak
15 4c Michalina Wesołowska
16 4c Oliwier Mirota
17 4c Szymon Wojciuch
18 4d Aleksandra Straszewska
19 4d Estera Frątczak
20 4d Katarzyna Polak
21 4d Wiktoria Woszczyńska
22 4d Zofia Bandura
23 4e Borys Olejnik
24 4e Gabriela Szymczak
25 4e Kacper Kaliciak
26 4e Kacper Kuta
27 4e Liliana Hubisz
28 4e Maksymilian Kozak
29 4e Nadia Mularczyk
30 4e Wiktoria Stojek
31 4e Zuzanna Klimczuk
32 4f Julia Kopacka
33 4f Julia Stolarek
34 4f Karolina Wołtosz
35 4f Nikola Adamczak
36 4f Viktoria Jaśkowiec
37 4f Wojciech Sabat
38 4f Zuzanna Koselarz
39 4g Amelia Pięta
40 4g Joanna Buksa
41 4g Kinga Szulc
42 4g Lena Medyńska
43 4g Mikołaj Wołoszczuk
44 4g Nadia Muzyka
45 4g Nela Kopeć
46 4g Przemysław Boczek
47 4g Szymon Rybarczyk
48 4h Dominik Świderski
49 4h Edyta Wojciech
50 4h Lena Stojek 
51 4h Michał Sowiński
52 4h Nadia Sobala 
53 5a Aleksandra Kłak
54 5a Bartosz Lis
55 5a Julia Kałamajka
56 5a Kacper Antosz
57 5a Michał Knurowski
58 5b Bartosz Tryzna
59 5b Gabriela Klimkiewicz
60 5b Kacper Walas
61 5b Maja Bernat
62 5b Maja Markowska
63 5b Marcin Tywoniuk
64 5c Adam Wiśniewski
65 5c Amelia Wolak
66 5c Hanna Grzywacz
67 5c Hanna Wolf
68 5c Iga Karwowska
69 5c Marcel Ambroziak  
70 5c Mateusz Bloch
71 5c Natasza Korczak
72 5c Wiktoria Woźniak
73 5d Alicja Grabowska
74 5d Dorian Sztuczka
75 5d Kaja Dąbrowska
76 5e Anastazja Wawrzyniak
77 5e Filip Bajer
78 5e Hubert Godlewski
79 5e Iga Kopeć
80 5e Maja Litwin
81 5e Mateusz Gaweł
82 5e Natasza Jesinowicz
83 5f Damian Suszek
84 5f Ewa Wójtowicz
85 5f Mariusz Przybylski
86 5f Martyna Dąbrowska
87 5f Rozalia Madera
88 5f Wiktoria Kot

 

Wszystkim jeszcze raz serdecznie gratulujemy i  życzymy wspaniałego wypoczynku w czasie wakacji!

FOTORELACJA