Pożegnanie klas 6

Pożegnanie klas szóstych

17 czerwca 2019 r. odbyła się Gala Wzorowych uczniów klas szóstych połączona z ich pożegnaniem. Od roku szkolnego 2019/2020 uczniowie będą kontynuować naukę w klasie siódmej w innych szkołach podstawowych.

Tradycyjnie zostały wręczone Dyplomy Wzorowego Ucznia dla osób, które uzyskały średnią z przedmiotów 4,75 i wyżej oraz wzorowe lub bardzo dobre zachowanie, a ich rodzice otrzymali Listy gratulacyjne.

UCZNIOWIE WZOROWI:

1 6a Adrianna Bretsznajder
2 6a Agata Gołąbek
3 6a Alan Szulc
4 6a Aleksandra Błażejczak
5 6a Anna Grabowska
6 6a Antoni Stefaniak
7 6a Daria Pietrzak
8 6a Emilia Szwed
9 6a Iga Gierdalska
10 6a Julia Lesiuk
11 6a Konrad Stawiński
12 6a Martyna Radziejewska
13 6a Nikola Moskal
14 6a Radosław Piątek
15 6b Aleksandra Janicka
16 6b Aleksandra Wolańska
17 6b Julia Sawicka
18 6b Julia Wardecka
19 6b Kacper Onyszkiewicz
20 6b Lena Mazurska
21 6b Mateusz Jewniewicz
22 6b Oliwia Zytka
23 6b Weronika Niedźwiedzińska
24 6c  Julia Piekarz
25 6c Amanda Trela
26 6c Damian Majewski
27 6c Malwina Trawińska
28 6c Małgorzata Kieruńczyk
29 6c Maria Chudzik
30 6c Mikołaj Szkudlarek
31 6c Norbert Szkudlarek
32 6c Sylwia Michalak
33 6d Amelia Zakrzewska
34 6d Dawid Pazdej
35 6d Katarzyna Preuss
36 6d Łukasz Rybarczyk

 

Kapituła Nauczycieli Przedmiotów postanowiła przyznać medale Najlepszy….. dla uczniów, którzy wyróżnili się w danej dziedzinie. Medale Najlepszy…..otrzymali:

Medal: Najlepszy…
1. Matematyk Aleksandra Janicka kl. 6b
2. Historyk Alan Szulc kl. 6a
3. Przyrodnik Dawid Pazdej kl. 6d
4. Ekolog Łukasz Rybarczyk kl.6d
5. Anglista Aleksandra Błażejczak kl.6a
6. Polonista Nikola Moskal kl.6a
7. Informatyk Konrad Stawiński kl. 6a
8. Plastyk Katarzyna Preuss kl.6d
9. Muzyk Julia Lesiuk kl.6a
10. Technik Mikołaj Szkudlarek kl. 6c
11. Sportsmen Kacper Onyszkiewicz kl. 6b
12. Sportsmenka Malwina Trawińska kl. 6c

 

Wręczone zostały także Złote, Srebrne i  Brązowe Medale za osiągnięcia w nauce- średnia 5,00 i wyżej oraz wzorowe zachowanie.

Medal  Złoty:  średnia 5,00 i wyżej oraz wzorowe zachowanie w klasie 4, 5 i 6:

1 Julia Lesiuk 6a
2 Nikola Moskal 6a
3 Alan Szulc 6a
4 Aleksandra Janicka 6b
5 Lena Mazurska 6b
6 Aleksandra Wolańska 6b
7 Malwina Trawińska 6c

 

Medal Srebrny: średnia 5,00 i wyżej oraz wzorowe zachowanie (dwa razy w klasach 4-6)

1 Mateusz Jewniewicz 6b
2 Julia Wardecka 6b
3 Maria Chudzik 6c
4 Mikołaj Szkudlarek 6c
5 Łukasz Rybarczyk 6d

 

Medal Brązowy: średnia 5,00 i wyżej oraz wzorowe zachowanie ( jeden raz w klasach 4-6)

1 Adrianna Bretsznajder 6a
2 Agata Gołąbek 6a
3 Martyna Radziejewska 6a
4 Antoni Stefaniak 6a
5 Laura Walner 6b
6 Julia Sawicka 6b
7 Julia Piekarz 6c
8 Katarzyna Preuss 6d
9 Amelia Zakrzewska 6d

 

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy!

FOTOGALERIA