
Wyróżnienie w kategorii plastycznej Jubileuszowego XX Głogowskiego Konkursu Papieskiego
Jubileuszowa edycja Konkursu pod hasłem: „Jan Paweł II – Cywilizacja życia” nawiązywała do ogólnopolskiego tematu Dnia Papieskiego oraz encykliki „Evangelium vitae”, w której papież podkreśla wartość i godność każdej osoby.
Głogowski Konkurs Papieski organizowany przez Zespół Szkół Ekonomicznych w Głogowie odbył się już po raz dwudziesty. Można było w nim wykazać się w trzech kategoriach: kategorii plastycznej, literackiej i testowej, w której wzięły udział uczennice klasy 8 a: Pola Werner, Alicja Pryszczewska i Martyna Miłoszewska.
Wśród nagrodzonych w kategorii plastycznej wyróżniono ucznia naszej Szkoły Miłosza Fałek z klasy 7b. Nagrody uczestnikom wręczył bp Adrian Put. Uroczysta gala odbyła się 16 kwietnia w Teatrze im. Andreasa Gryphiusa w Głogowie.






