Spektakl pt.”Kopciuszek”

   5 lutego 2020 roku w trakcie uroczystej Gali Wzorowego Ucznia zaprezentowany został spektakl pt.”Kopciuszek” w wykonaniu uczniów kl. 4a, 5f, 5g, 6c i 6e. Było to współczesne przedstawienie, znanej od wielu lat baśni o losach Kopciuszka. Młodzi aktorzy zachwycili nas wspaniałą scenografią, pięknymi kostiumami i zabawną muzyką. Bawiliśmy się, śpiewaliśmy, uczyliśmy się, a także wzruszaliśmy do łez wspólnie z aktorami. Przekonaliśmy się również, że bycie uczciwym i pracowitym popłaca, a cierpliwość i pokora w życiu, to zalety, które należy w sobie rozwijać. Spektakl potwierdził, że przesłanie  jakie niesie od lat treść „Kopciuszka” nie traci wciąż na aktualności. Oby zostało tak  przez następne dziesiątki lat…

   Na zakończenie uroczystego apelu, uczennice kl.4a i 6c przygotowały i zatańczyły układ taneczny do muzyki- Maejor Ali – Lolly ft. Juicy J, Justin Bieber.

  Opiekę nad przygotowaniem przedstawienia i tańca w wykonaniu uczniów sprawowały nauczycielki SP7: A.Przybylska, M.Sporakowska i K.Popek.