l.p. nazwisko imię dzień godzina planowana sala
1 Adamiak Anna poniedziałek-po uzgodnieniu z n-lem 14:30-15:30 49
2 Adamska Hanna poniedziałek 15:25-16:25 3
3 Badowska Małgorzata poniedziałek 14:30-15:30 sala gimnastyczna
4 Bania Arletta czwartek 14:30-15:30 10
5 Bartkowska Ewa środa 14:00-15:00 pokój nauczycielski
6 Bek Ewa poniedziałek 14:45-15:45 42
7 Bereszyńska Małgorzata poniedziałek 14:30-15:30 49
8 Bombrych Paulina środa 14:30-15:30 świetlica
9 Bułkowska Renata czwartek 15:00-16:00 53
10 Chodor Lidia poniedziałek 13:30-14:30 29
11 Cymbaluk Marek wtorek 13:30-14:30 gab.dyr.
12 Deptuch Tomasz czwartek 15:25-16:25 53A
13 Długosz Agnieszka środa 16:10-17:10 sala gimnastyczna
14 Dziadosz Mariola środa 14:30-15:30 50
15 Furmanek Barbara środa 14:40-15:40 36
16 Gansel Jerzy konsultacja po uzgodnieniu z n-lem s.parafii ew.-augs.
17 Gauza Urszula konsultacja po uzgodnieniu z n-lem
18 Gawrońska – Guz Małgorzata poniedziałek 14:30-15:30 40
19 Ginter Agnieszka wtorek 14:30- 15:30 świetlica
20 Godlewska Alicja poniedziałek 13.30 -14.30 24
21 Gomułka Joanna poniedziałek 14.00 – 15.00 świetlica
22 Grzesiak Anna poniedziałek 14.30 – 15.30 11
23 Hawrylaczak Anna środa 15.30- 16.30 świetlica
24 Jaszkiewicz-Gajda Beata poniedziałek 12.30 – 13.30 p.naucz.
25 Karpowicz Alicja środa 14.30- 15.30 2
26 Konieczna Marta poniedziałek 14.30 – 15.30 39
27 Kowalewicz Alina wtorek 14.40-15.40 4
28 Kukła Agnieszka czwartek 14:30-15:30 25
29 Lipińska-Kula Beata wtorek 14.20 – 15.20 sala gimnastyczna
30 Malikowska Arletta poniedziałek 13.30-14.30 30
31 Mazur Dorota poniedziałek 15.25- 16.25 41
32 Niebudek Katarzyna czwartek 15.00-16.00 świetlica
33 Izabela Nowak środa 14.30-15.30 świetlica
34 Ogórek-Paluszek Weronika czwartek 13.30-14.30 41
35 Paczyński Arkadiusz środa 14.30-15.30 2
36 Patrzylas Paweł piątek 14:30-15:30 pokój nauczycielski
37 Piekarz Katarzyna środa 15:00 – 16:00 53
38 Pięta-Tarnawczyk Beata wtorek 14:30-15:30 39
39 Płóciennik Anna poniedziałek 13.35-14.35 52a
40 Popek Katarzyna piątek 14:35 – 15:35 49
41 Przybylska Anna wtorek 14:30 – 15:30 44
42 Rolla Dominika wtorek 14:30-15:30 świetlica
43 Różycka Jagoda wtorek 14.30-15.30 świetlica
44 Sikorska – Kłosowska Monika czwartek 15.40-16.40 37
45 Sporakowska Magdalena wtorek 13:45-14:45 26
46 Staniszewska Małgorzata środa 15:30-16.30 12
47 Stepan-Wrembel Alicja środa 15:30-16:30 sala gimnastyczna
48 Szeliga Anetta wtorek 13.30- 14.30 9
49 Trzaniec Jolanta piątek 13.45-14.45 43
50 Usielska Leonarda wtorek 15.10-16.10 świetlica
51 Wardecka Iwona poniedziałek 14.30-15.30 52
52 Wasiak Dorota czwartek 14.30-15.30 sala gimnastyczna
53 Wasilewska Renata poniedziałek 14.30-15.30 27
54 Wolak-Nazir Marta poniedziałek 13.30-14.30 pokój nauczycielski
55 Wójtowicz Edyta środa 14.40-15.40 28
56 Wywrocka Katarzyna poniedziałek 13.30-14.30 42
57 Zegadło Alicja środa 12.30-13.30 14
58 Żmuda Marta wtorek 14:30-15:30 52a